Pobočky
Praha 10 - Sportovní 14/823 - 603 214 533
Praha 5 - Strakonická 876 - 606 209 209
Praha 4 - Vyšehradská 39 - 603 298 131

Výkopové práce

Nabízíme výkopové práce pro připojení vodě, plynu nebo odpadů a kanalizace. Realizaci provádíme velmi rychle a kvalitně za skvělé ceny.
I v době vyspělé techniky se bez ručního kopání nelze obejít. Je to levnější než použití drahé zemní techniky, někdy rychlejší a vůči okolí šetrnější. Nabízíme výkopové práce pro vodovodní či odpadní přípojky nebo pro různé opravy v blízkosti objektů, kde je nevhodné použít těžkou zemní techniku. Výkopové práce zajišťujeme v Praze a středních Čechách. S vámi se domluvíme neprodleně, víme, že vždy záleží na čase. Naše týmy mohou nastoupit do dvou dnů.

Alt

Ručně Vám vykopeme přípojky k vodě a odpadům

 • u rodinných domů
 • u mateřských škol, škol
 • u obecních domů
 • u nové výstavby

Výkopové práce si objednejte včas

Výkopové práce nevyžadují složitou přípravu, jde jen o to, abychom měli volnou kapacitu v termínu, který potřebujete. Vyplatí se výkopové práce objednat včas. Pracujeme většinou v každém počasí, ale práci mohou narušit jen extrémní podmínky, například silný déšť či velké mrazy. Nemusíte se bát o velký zásah do pozemku, naše týmy potřebují jen místo k uložení vykopané zeminy. Kontaktujte nás a objednejte si výkopové práce včas.

Alt

Zemní práce

Ať jsou to výkopy základů, úpravy terénu, zakládaní objektů či hloubení nejrůznější rýh, bez techniky a zodpovědného přístup se neobejdete. Zemní práce nejsou jednoduchou činností, protože vyžadují odpovídající znalosti projektu a terénu, ochotu pracovat i za ztížených povětrnostních podmínek a také respekt k přírodnímu prostředí. Zemní práce jsou součástí naši nabídky činností, které pro naše zákazníky vykonáváme. Poradíme si s různými nástrahami terénu, abychom zakázku včas odevzdali. Kontaktujte nás, domluvíme si nejbližší volný termín.

Využíváme přiměřenou techniku s ohledem na okolí

Zemní práce zahrnují nejrůznější činnosti spojené s výstavbou rodinných domů, provozních objektů, budováním inženýrských sítí, úpravou terénu či s výstavbou skládek, úpravou vodotečí a rybníků. Pro konkrétnízemní práce volíme odpovídající techniku, která nám umožní odvést práci v co nejkratším čase a v požadované kvalitě. Také je nám proti srsti, když vidíme, jak se poškozuje okolní terén, který s výstavbou či zemními pracemi nijak nesouvisí. Dodržujeme přidělený prostor pro práci a jakékoli zásahy do okolí, které se stavbou nesouvisí, uvedeme vždy do původního stavu.

Alt

Jaké zemní práce nabízíme

 • Drobné výkopové práce
 • Hloubení rýh
 • Zakládání objektů
 • Terénní úpravy
 • Skrývky ornice
 • Rekultivační práce
 • Zemní práce pro odvodnění
 • Nakládka a odvoz zeminy
 • Zemní práce pro inženýrské sítě

Mimo zemních prací provádíme čištění kanalizace i domovních rozvodů

Ke spokojenosti našich klientů zajišťujeme mimo zemní práce také další činnosti, například čištění kanalizace, opravy a revize kanalizace. Provádíme čištění odpadních rozvodů v domácnostech, bytových domech a institucích. Na zemní práce, u kterých nelze využít techniku, máme zdatné kopáče, kteří mají se šetrným hloubením dlouholeté zkušenosti. Pro inženýrské sítě hloubíme vždy takové rýhy, které odpovídají správným projektovým rozměrům. Kontaktujte nás, máme širokou nabídku činností.

Alt

Máte zájem o výkopové práce?

OBJEDNAT VÝKOPOVÉ PRÁCE