Pobočky
Praha 10 - Sportovní 14/823 - 603 214 533
Praha 5 - Strakonická 876 - 606 209 209
Praha 4 - Vyšehradská 39 - 603 298 131

Opravy kanalizace

Čištění kanalizace reaguje vždy na akutní problémy, ale my nabízíme opravy dalších druhů a částí kanalizačních zařízení a svodů. Opravy kanalizace zahrnují i problematiku domovních a dešťových svodů a různých venkovních vpustí. Dešťová voda dokáže natropit spoustu škod, pokud není rychle usměrněna do kanalizace. Venkovní závady odtoku dešťových srážek způsobují například podmáčení domu a ničení dlažeb či pevného povrchu dvora, chodníků a vozovky. Oprava kanalizace se vyplatí, protože je zároveň ochranou vaší nemovitosti. Obraťte se na nás, společně vyřešíme vaše problémy.

Co všechno zahrnuje oprava kanalizace

  • Opravu revizních šachet
  • Opravu dvorních vpustí
  • Opravu uličních vpustí
  • Opravu svislých domovních a dešťových svodů
  • Opravu ležaté kanalizace
  • Opravu domovních přípojek

Rekonstrukce kanalizačních šachet protiabrazní a protikorozní úpravou jejich dna opravou svislých stěn obvodového pláště šachet. Provádíme výměnu stupadel, ale i vstupních pokolopů. Dodáváme a provádíme montáž zpětných klapek, hradítek, uzávěrů, čerpadel na dopadní vodu.

Alt

Opravíme také revizní šachty a dodáme vhodná zařízení

Časté problémy s ucpáním odpadů mohou vést k větším závadám, takže pak je nutná celková oprava kanalizace. Může jít jen o opravu či výměnu stoupaček, vyčištění odpadů, přípojek i prostorů, kudy kanalizace vede, nebo kde se provádí revize kanalizace. Provádíme například rekonstrukce kanalizačních šachet s protiabrazní a protikorozní úpravou jejich dna a svislých stěn. Určitě se vám vyplatí mít i tato zařízení v pořádku. V rámci celkové opravy kanalizace vyměníme v revizních šachtách zkorodovaná stupadla i poklopy. Dodáváme a namontujeme zpětné klapky, hradítka, uzávěry a čerpadla na odpadní vodu.

Alt

Kde provádíme opravy kanalizace?

v bytechv činžovních domechv rodinných domechv restauracíchv komerčních objektechkdekoliv dle potřeby

Kvalitní bezvýkopové opravy kanalizace

Pokud se chcete vyhnout náročným a drahým výkopovým pracím, zvolte si další službu, kterou nabízíme – bezvýkopové opravy kanalizace. Dobu opravy tím omezíme na minimum, takže kanalizace bude nefunkční krátkou dobu. Zároveň se zbavíte starostí s pokládáním nové dlažby i případných problémů s inženýrskými sítěmi. Bezvýkopové opravy kanalizace spočívají v instalaci sanačních vložek například v případě popraskaných či netěsných potrubí. Obraťte se na nás, poradíme vám nejvhodnější způsob.

Alt

Máte zájem o opravu kanalizace?

OBJEDNAT OPRAVU KANALIZACE