Pobočky
Praha 10 - Sportovní 14/823 - 603 214 533
Praha 5 - Strakonická 876 - 606 209 209
Praha 4 - Vyšehradská 39 - 603 298 131

Čištění kanalizace

Zbavíme vás problémů s ucpanou kanalizací rychle a spolehlivě. V rámci služby čištění kanalizace disponujeme mobilní technikou a zkušeným týmem pracovníků. Poradíme si jak s drobnými závadami v domácnostech jako je čištění odpadu, tak s problémy ve veřejných budovách či institucích. Snažíme se nejen odstranit konkrétní závady, ale provedeme revizi kanalizace (zjištění aktuálního stavu) a navrhneme případně trvalejší řešení. Podle charakteru ucpání zvolíme nejvhodnější a cenově přístupné řešení. Objednejte si čištění kanalizace právě u nás, pracujeme NON-STOP.

Působíme – Praha a střední Čechy

Aktuálně pro vás vyčistíme kanalizaci a případně provedeme jiné další služby na území celé Prahy a také ve středních Čechách.

Alt

Naše kvalitní vybavení je klíčem k řešení profesionálního čištění kanalizací

Čištění kanalizace zajišťujeme motorovou pružinou Rowo nebo tlakovou vodou. Máme techniku pro odpadní potrubí od průměru 32 až 600 milimetrů. Opravujeme vertikální i „ležatou kanalizaci“. Zajišťujeme opravy kanalizace v Praze a středních Čechách, takže se z naší centrály velmi rychle dopravíme na místo. Víme, jak je ucpaná kanalizace nepříjemná, proto se snažíme o nejrychlejší, ale kvalitní řešení.

Čištění kanalizace s kamerovou prohlídkou

K čištění kanalizace “ležaté” používáme vestavěné vysokotlaké soupravy, které se skládají z hnacího motoru, vysokotlakého čerpadla, hydraulického bubnu, vysokotlaké hadice a variabilních trysek. Kde dynamický proud vysokotlaké vody až 220 barů a 175 litrů za minutu pak působí na uvolnění problematického místa a tak dochází k následnému odtoku ucpávek a usazenin. Díky speciálním výměnným nástrojům a variaci příslušenství výměnných násadek trysek připevňující se na konec tlakové hadice, umožňují tlakové soupravě dostatečnou flexibilitu. Je tedy schopná dokonale se přizpůsobit terénu a konkrétnímu problému v ucpané kanalizaci. Čištění kanalizace lze také provádět současně s kamerovou prohlídkou, kde přesnost čištění, frézování, také (kořenů) je absolutně přesná.

Alt

Kde provádíme čištění kanalizace?

v bytechv činžovních domechv rodinných domechv restauracíchv komerčních objektechve školáchškolkách a jeslíchve stravovacích zařízeníchna veřejných prostranstvíchve výrobních provozovnách a závodechv nemocnicích a bankáchv komerčních prostorech 

Čištění kanalizace doplníme kamerovou prohlídkou a frézováním

Na aktuálně ucpané odpadní stoupačky použijeme motorové péro Rowo, které si s ucpávkami hravě poradí. Mineralizované nánosy odstraníme frézováním a výsledek opravy kontrolujeme kamerou. K čištění kanalizace “ležaté” používáme vysokotlaké soupravy, které se skládají z hnacího motoru, vysokotlakého čerpadla, hydraulického bubnu, vysokotlaké hadice a variabilních trysek. Proud vody při čištění kanalizace tryská pod tlakem až 220 barů a rychlosti 175 litrů za minutu. Velmi snadno uvolní jakékoli nánosy usazenin. K dispozici máme také nástavce s různým průměrem trysek, které využíváme podle rozsahu usazenin. Kontaktujte nás kdykoli.

Čištění tlakovou vodou

Mineralizované nánosy odstraníme frézováním a výsledek opravy kontrolujeme kamerou. K čištění kanalizace “ležaté” používáme vysokotlaké soupravy, které se skládají z hnacího motoru, vysokotlakého čerpadla, hydraulického bubnu, vysokotlaké hadice a variabilních trysek. Proud vody při čištění kanalizace tryská pod tlakem až 220 barů a rychlosti 175 litrů za minutu. Velmi snadno uvolní jakékoli nánosy usazenin. K dispozici máme také nástavce s různým průměrem trysek, které využíváme podle rozsahu usazenin. Kontaktujte nás kdykoli.

Alt

Máte zájem o čištění kanalizace?

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ KANALIZACE