Pobočky
Praha 10 - Sportovní 14/823 - 603 214 533
Praha 5 - Strakonická 876 - 606 209 209
Praha 4 - Vyšehradská 39 - 603 298 131

Čištění odpadů

Máte také pocit, že je to katastrofa, když se vám v bytě ucpe odpad? A to zrovna ve chvíli, když potřebujete, aby všechno fungovalo tak, jak má. Máte rodinnou oslavu nebo vám přijely děti na prázdniny? A z umyvadla či z dřezu se valí špinavá voda, neodtéká WC, ani voda z vany. Co dělat? Koho shánět? A od toho jsme tu právě my. Služba 24 hodin denně. Vždy na telefonu. Čištění odpadů je jedna z našich činností. Víme, jak je to právě doma nepříjemné, když nefunguje odpad. Zajistíme, abyste měli co nejdříve všechno zase v pořádku. Obraťte se na nás.

Na čištění odpadů máme vhodné vybavení

Na čištění bytových odpadů máme vhodné vybavení. Poradíme si se špatným odtokem WC, ucpanou vanou, umyvadlem či dřezem. Používáme ruční mechanické nebo strojní systémy. Rychle se rozhodujeme, co pro váš problém bude nejvhodnější. Většinou jde o ucpávku, která jde snadno odstranit pružinou neboli ručním „pérem“. Na horší případy používáme elektrickou bubnovou čističku Rowo. Toto zařízení obsahuje spirálu několik desítek metru dlouhou, která je na čištění odpadu ideální. Posunuje se automaticky a odstraní i letité ucpávky či odpad zarostlý kořeny. Zato na čištění kanalizace používáme tlakovou vodu

Alt

Kde provádíme čištění odpadů?

v bytechv činžovních domechv rodinných domechv restauracíchv komerčních objektechkdekoliv dle potřeby 

Zarostlé stoupačky vyfrézujeme

Bojíte se, aby ucpání odpadu nebylo tak vážné, že by se musela měnit celá stoupačka? Stačí opravdu jen čištění odpadních stoupaček? Některé havárie vypadají hodně nepříjemně, ale my si s nimi vždy poradíme. Pokud je vaše odpadní stoupačka hodně stará, stěny bývají prorostlé mineralizovaným odpadem a voda odtéká už dlouho velmi pomalu. Jen čištění odpadu opravdu nemusí stačit. Ale i na to máme řešení. Vaše odpadní vedení prohlédneme kamerou a poté jej vyfrézujeme. Zvětšíme průměr stoupačky do původního rozměru. Váš odpad bude odtékat znovu bez problémů. A co ještě potřebujete? Provádíme také čištění a dezinfekce studní.

Průtočnost svodů těchto sanitárních zařízení je třeba mít neustále na paměti. Snažte se předejít bytovým haváriím svým včasným telefonátem. Kontaktujte nás, pomůžeme vám z potíží. Chráníte tak svůj majetek i sebe před vzniklými nepříjemnostmi.

Alt

Čištění odpadních stoupaček

Čištění odpadních stoupaček provádíme za pomoci mechanických nástrojů, především za použití mechanického pera (elektrická bubnová čistička). Stejně jako v případě bytových odpadů je třeba zamezit možným vzniklým haváriím, které mohou ohrozit nejen vás ale i vaše sousedy. Proto by měly být usazeniny v odpadních stoupačkách kontrolovány pravidelně. Volejte naši non-stop linku 603 214 633.

Alt

Máte zájem o čištění odpadů?

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ ODPADŮ